Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám

Az oldal használata
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Az oldal használata

Válasz: Az oldal használata 2011 nov. 16 20:36 #21

Tibu!
Hova szeretnél képeket feltölteni?
  • lgaga
  • Adminisztrátor
Üdv, HUN 11

Válasz: Az oldal használata 2011 nov. 17 07:55 #22

Szia Gábor,
Kép feltöltést a Galéria/2011-be próbáltam, több verseny is lenne, amiről vannak képeim.
A hozzászólás utólagos szerkesztéséhez a 3 perc kevésnek tűnik, de majd megszokjuk.
Nem a nevezés elérése a gond, hanem a helyszín térkép elérése. Ha valaki az eseményeket nézi, és szeretne elmenni, de nem regisztrált user (pl. nem versenyző), azért megnézhesse, hol lesz.
Pl. Eseménynaptár/Mikulás Kupa a helyszín ki van írva, de nincs link a térképre.
A 'Leírás' lapon a 'Térkép' gomb továbbra sem megy (IE8)
Üdv, Tibu
  • tibu
  • Profi Fórumozó

Válasz: Az oldal használata 2011 nov. 17 14:05 #23

Tibu!

1. A utólagos szerkesztési idő hosszabbítása együtt jár(hat) avval, hogy már valaki elolvasta, sőt talán már válaszolt is rá, miközben Te még javában módosítod a szöveget. De, meggyőzhető vagyok ... mennyi legyen szerinted?

2. Az Eseménynaptár > Mikulás Kupa oldalon elhelyeztem egy "földgömb" ikont, így már látható a térkép.

3. A képek felvitelének "szabadságát" Belo-val még átbeszéljük.

4. A térkép gomb problémát IE8-on vizsgálom. Próbáld ki IE7-tel a teszt kedvéért.

Üdv.
  • lgaga
  • Adminisztrátor
Üdv, HUN 11

Válasz: Az oldal használata 2011 nov. 18 08:24 #24

Szia Gábor.
1. OK, értem. Azért egy kicsit, modjuk 5 percre meg lehetne növelni, amíg elolvassa az ember még egyszer, és észreveszi a hibákat. Van olyan oldal, ami a végtelenségig szabadon szerkeszthető, de elismerem, hogy ez egy kicsit kaotikus is lehet.
2. Köszi, így jó lesz.
3. Erre valamit ki kellene találni, mert sokszor van, hogy a képeket a versenyzők csinálják. Persze csak akkor, ha akarunk a versenyekről fotókat. (akarunk!)
4. IE7-em már sajnos nincs sehol.
Üdv, Tibu
  • tibu
  • Profi Fórumozó

Válasz: Az oldal használata 2011 nov. 18 09:36 #25

Nekem annyi észrevételem van, hogy a menü csak pillanatra villan fel ha a fórumból próbálok rámenni bármelyik menüopontra (3 böngészőben is produkálta, IE-ben pedig néhány működött csak).Bár meg lehet szokni (rákattintok valamelyik menüpontra és onnatól már működik).
  • Fortuna84
  • Profi Fórumozó
Milyen szép, ha minden tengerhez, mely ránk vár, van egy folyó a számunkra.

Válasz: Az oldal használata 2011 nov. 18 13:23 #26

Tibu!

1. Kompromisszumos 4 percre módosítom.
2. A képfeltöltés lehetősége tárhely kapacitás kérdése, ami pénz kérdése. Ebben nem én döntök.
3. IE7 pl. letölthető innen.

Kipróbáltam IE8-on és IE9-en is, ott sem jó a megjelenés.
Javasolhattam volna bármi egyéb böngészőt (Chrom, Firefox, Opera, Safari) az IE helyett, mert sajna sok a megjelenítési probléma vele, és nem csak itt. Én Firefox-ot használok jellemzően, és soha nem volt gondom. most éppen 7.0.1-et. Melegen ajánlom!

Üdv,
  • lgaga
  • Adminisztrátor
Üdv, HUN 11

Válasz: Az oldal használata 2011 nov. 18 13:36 #27

Tomi!

Kicsit sommás megállapítás, hogy: "... a menü csak pillanatra villan fel ha a fórumból próbálok rámenni bármelyik menüpontra...", mert csak az almenü pontok nem jelennek meg. (Ez speciel az IE8-ban tökéletesen működik ) A többi menü kifogástalanul működik. Vannak és lesznek olyan dolgok, amit meg szoknunk. Sajnos.
  • lgaga
  • Adminisztrátor
Üdv, HUN 11

Válasz: Az oldal használata 2011 nov. 18 15:04 #28

Köszi Gábor, sajnos bent IE8 van, ezen nem tudok változtatni, majd megszokom, ami nem megy. Ha nem lesz a képeknek hely, akkor marad a régi módszer (link a picasa-ra). Csak jelezd a linknél, hogy nem megy, ne kínlódjon más is úgy, mint én.
Üdv, Tibu
  • tibu
  • Profi Fórumozó

Válasz: Az oldal használata 2011 nov. 18 15:25 #29

Dolgozom az IE8-on, kitartás.
A feltöltést egyelőre kikapcsoltam, hogy ne legyen probléma. Én szeretném, ha itt lennének a képek, max. a felötölhető kép méretében kell megállapodni.
  • lgaga
  • Adminisztrátor
Üdv, HUN 11

Válasz: Az oldal használata 2011 nov. 19 16:44 #30

szeretnék kis képet feltenni a fórumos "paraszt bábú" helyére. Hogy tudom megcsinálni?
  • Hzsolt

Válasz: Az oldal használata 2011 nov. 19 19:02 #31

Menj a profilodra, ott szerkeszt gomb (jobb felül)
Ott pedig válaszd az avatar kép fület
  • Fortuna84
  • Profi Fórumozó

Válasz: Az oldal használata 2011 nov. 19 19:45 #32

Köszi!! Már meg is csináltam
  • Hzsolt

Válasz: Az oldal használata 2011 nov. 24 18:45 #33

Nekem hiányzik egy topic ahol kibeszélhetjük a technikát (akku, szervók, tuning, stb)
Vagy mindenkinek titkos a hajója?
  • Fortuna84
  • Profi Fórumozó

Válasz: Az oldal használata 2011 nov. 24 19:29 #34

Miért nem indítasz egyet?
  • belo22
  • Profi Fórumozó
  • Live slow, sail fast
Belo

Válasz: Az oldal használata 2012 szept. 11 08:41 #35

TEKINTETTEL A NEHÉZSÉGEKRE MOSTANTÓL REGISZTRÁCIÓ NÉLKÜL IS LEHET NEVEZNI A VERSENYEKRE!!!!
  • belo22
  • Profi Fórumozó
  • Live slow, sail fast
Belo

Válasz: Az oldal használata 2012 okt. 02 13:39 #36

A LÖK topicban kétszer is elküldtem egy hozzászólást, és nem jelent meg. Velem van a gond?
Ja, velem volt. Bejelentkezettnek mutatott, de mégsem fogadta a postokat. Új bejelentkezés megoldotta a gondot.
  • tibu
  • Profi Fórumozó

Válasz: Az oldal használata 2012 okt. 06 00:23 #37

Bizonyára lejárt a szerkesztéshez rendelkezésre álló 10 perc.
  • lgaga
  • Adminisztrátor
Üdv, HUN 11

Válasz: Az oldal használata 2013 ápr. 30 13:56 #38

Szeretnék nevezni, de nem enged be a gép az Ő "magánterületére". Engem utál csak, vagy esetleg vele van gond.

Jelezzetek valamit.

HUN147
  • schulek
  • Újonc Fórumozó

Válasz: Az oldal használata 2013 máj. 01 10:18 #39

Szia!
Nem veled volt a baj.
Most már működik.
  • admin
  • Moderátor
admin

Válasz: Az oldal használata 2014 márc. 11 11:53 #40

Szia Gábor,
Tegnap óta nem enged hozzászólni (egyszerűen eldobta a postjaimat), ezért reggel bejelentkeztem újra, akkor egy darabig működött, most megint be kellett jelentkeznem, hogy elfogadja az új postokat. Ez régen mintha jobban működött volna.
  • tibu
  • Profi Fórumozó
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.18 másodperc

sailing.hucompassmagazin.hu

Australian Class WebsiteBelgium Class WebsiteCanadian Class WebsiteDanish Class WebsiteFinnish Class WebsiteFrench Class WebsiteGerman Class Websitehun.gifItalian Class WebsiteJapan Class WebsiteDutch Class Websitenzl.gifPotuguese Class Websiterus.gifSwiss Class WebsiteSwedish Class WebsiteUSA Class WebsiteUK Class WebsiteSpanish Class Website

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.