Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám

2015 évi versenyek
(1 olvasó:) (1) Vendég
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: 2015 évi versenyek

2015 évi versenyek 2015 jún. 26 20:27 #1

Sziasztok!

Bátorkodtam külö topikot nyitni, hiszen már 2015-öt írunk.
És idén is vannak versenyek.
Szerintem osszuk itt meg a versenyekkel kapcsolatos dolgokat véleményeket.

Kezdeném is a 2015.06.06-án megrendezett Balatonlellei versennyel.

Életem első Micro Magic versenye volt.
Nekem nagy élmény volt.
Köszönöm a szervezőknek a korrekt szervezést.
A versenytársaknak a segítő szavakat.
Minden nagyon korrekt volt.
A finom vacsoráról nem is beszélve.

Nekem első versenyemen egyetlen dolog volt csak nagyon furcsa, a rajt előtti visszaszámlálások.
Mindig azt hittem, hogy már az utolsó percből számolnak vissza, de közben csak az utolsó kétperces visszaszámlálás előtti visszaszámlálás tartott....
Majd megértem és megszokom majd később.

Még 1x köszönet a szervezőknek a lebonyolításét.
Apropó az eredményhirdetésen elhangzott, hog a Szeptemberi verseny előtt még lesz 1 verseny Június vagy Júliusban Siófokon, ha jól emlékszem.
Erről tud valaki valami pontosabbat ?
Jó lenne hajókázni megint.....
Addig is szép nyarat mindenkinek..

by Hunber (33)....
  • Hunber
  • Kezdő Fórumozó

Válasz: 2015 évi versenyek 2015 júl. 04 13:07 #2

Kedves Hunber,
örülök az örömödnek és aktivitásodnak.
Kívánom legyen tartós mind kettő, amihez magam is szeretnék hozzájárulni.
A versenyzés és az arra való felkészülés terén Belonak volt egy (sőt több is) nagyon jó ötlete, amit MM Clinik-nek nevezett. Célja a kezdő vitorlázók segítése a versenyszabályok és hajóbeállítások megismerésében. Magam is részt vettem és mondhatom, mint kezdőnek, nagyon hasznos volt. Sajnos abbamaradt, illetve ami volt (Belo távollétében) az az alapcélt szolgáló tematikus foglakozás hiányában inkább versenyzés volt. Az MM Cliniket szeretném feléleszteni és e célból szervezni egy balatonszemesi hétvége keretén belüli tematikus foglalkozást(vitorlabeállítás, rajtolás,stb.).
Biztosan találok a program sikerét garantáló foglalkozásvezetőt.
(Lacika érjél rá valamikor légyszi!)
A töbi már az MM Clinik oldalon.
Udv:HI
  • Dac 2013
  • Profi Fórumozó

Válasz: 2015 évi versenyek 2015 dec. 07 18:46 #3

"A szervező újra meghirdetett egy eseményt. A nevezésed ismét érvényes."
Ilyen emailt kaptam ma, egy 2012-es versennyel kapcsolatban.Be van szívva a versenynaptár itt?Vagy mi ez?
  • Fortuna84
  • Profi Fórumozó
Milyen szép, ha minden tengerhez, mely ránk vár, van egy folyó a számunkra.

Válasz: 2015 évi versenyek 2015 dec. 08 11:48 #4

Szia Tomi!

Üdvözöllek ismét a feldélzeten!
Hiányoltunk az idén (is) a versenyeken. Jövőre aktívabb leszel?

Az értesítéssel ne törődj, pusztán teszt miatt került kiküldésre.
  • lgaga
  • Adminisztrátor
Üdv, HUN 11

Válasz: 2015 évi versenyek 2015 dec. 18 19:46 #5

Szia!

Még az is lehet
  • Fortuna84
  • Profi Fórumozó
Milyen szép, ha minden tengerhez, mely ránk vár, van egy folyó a számunkra.
  • Oldal:
  • 1
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.11 másodperc

sailing.hucompassmagazin.hu

Australian Class WebsiteBelgium Class WebsiteCanadian Class WebsiteDanish Class WebsiteFinnish Class WebsiteFrench Class WebsiteGerman Class Websitehun.gifItalian Class WebsiteJapan Class WebsiteDutch Class Websitenzl.gifPotuguese Class Websiterus.gifSwiss Class WebsiteSwedish Class WebsiteUSA Class WebsiteUK Class WebsiteSpanish Class Website

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.