Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám

Ami nem tetszik!
(1 olvasó:) (1) Vendég
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Ami nem tetszik!

Ami nem tetszik! 2013 szept. 02 14:39 #1

Tisztelt Vezetőség!
Úgy érzem kezd komolytalanná válni ez a játék, a játékba viszont kell egy kis komolyság is.
Egy re gyűlnek az adósságok az elmaradt versenyekről, eredményekről.
A fórum érdektelensége nem véletlen, nincs mihez hozzászólni.
Általában három sör után szoktam írni, de most még nem ittam semmit.
Örülnék neki, ha a tagság nem adna nekem igazat.

Tisztelettel Öreg
  • oreg
  • Újonc Fórumozó

Válasz: Ami nem tetszik! 2013 szept. 03 07:08 #2

Sajnos én vagyok az aki igazat kell, hogy adjak Neked. Maximálisan.
Úgy alakult az életem, hogy nem volt időm a nyár második felében, mert pénzt keresni kell, segítség pedig nem nagyon van.

A csopaki verseny eredményét holnapig felrakom.
A két elmaradt verseny október, november hónapban meg lesz tartva. Az egyik a Lágymányosi Öbölben, a másik lehetőleg Tatán, de még nem látom pontosan.

Munkámat tekintve az összel enyhül a nyomás és több időm lesz az MM flottára.

Ha nem íttál sört a hozzászólás elött, akkor nagy gázban vagyok...

De azért megkérlek, hogy nevezz a bajnokságra...
  • belo
  • Profi Fórumozó

Válasz: Ami nem tetszik! 2013 szept. 04 11:23 #3

A kritika is és az önkritika is rendben.
Meg kell írni miben kell segítség, majd meg kell kérdezni ki segítene!
HI
  • Dac 2013
  • Profi Fórumozó

Válasz: Ami nem tetszik! 2013 szept. 05 07:41 #4

Ebben igazad van. Mondjuk a tapasztalat azt mutatja, hogy nagyrészt hiába.

A CSVI versennyel továbbra is tartozom, de már a fele megvan. Elnézést.
  • belo
  • Profi Fórumozó

Válasz: Ami nem tetszik! 2013 dec. 04 11:45 #5

Ami nem tetszik az az, hogy az MM oldalon nem jelenhet meg egy MM -eseknek szóló felhívás, egy városligeti eseményre történő invitálás. Nem tudom miért? Talán egy MM rendezvényt érintő program ?
Sajnos nem. Talán az MM szervez programot a tóra? Sajnos nem. Azt tudom, hogy miért kellett egy weboldalt csináltatnom az unokámmal. Azért mert a MM oldalon nem tudtam megosztani a résztvevő MM-esekkel a városligeti fényképeimet (2013 -ról a galéria rovatban csak nagyon megkésve jelentek meg képek, nézük meg most mi van fenn).
Ez egy az MM oldalt, a MM-et, mint tipust, a modelvitorlázást népszerüsítő esemény, amit nem az MM szervez ugyan, nem is én,de aki esetleg nem látogat egy MM oldalnál jelentősebb aktivitással működő oldalt , az nem is tudhat róla.
Az nem tetszik, hogy nem a MM oldal eseményrovatában olvasok erről a programról. Abban az esetben talán nagyobb esélyem lenne MM-es hajóval versenyezni.No de sebaj! Így is jó lesz. Ezúton is köszönet az aktív modelezőknek, akik hozzásegítenek ahhoz, hogy ne csak az év hat napján élvezhessem a modelvitorlásás örömeit.
  • Dac 2013
  • Profi Fórumozó

Válasz: Ami nem tetszik! 2013 dec. 04 11:59 #6

Úgy érzem, hogy fokozódik az a fajta támogatásod, amit a weboldalad megcsinálásával megkezdtél tavaly. Köszönöm. Biztosan megérdemeljük.
  • belo
  • Profi Fórumozó

Válasz: Ami nem tetszik! 2013 dec. 04 14:32 #7

István!
Sértődésednek nincs alapja, hiszen Te magad vitted el innen VBR aktualitásokat a saját honlapodra.
Emlékeztetőül az akkori (41.)hozzászólásod:
"Üdv!
Fentebb említett képek, aktuális eredménytáblázat Javított) megtalálhatók a: dac-2013.webnode.hu oldalon.
"

Ha visszanézed a "VASÁRNAPI BUDAPESTI REGATTÁK 2012-2013" topikot, akkor láthatod, hogy egészen eddig az időpontig simán működött itt a fórumon a VBR téma.
Csak magadnak köszönheted, hogy így jártál.
  • admin
  • Moderátor
admin

Még mindig nem tetszik! 2014 márc. 25 12:43 #8

Tisztelt vezetőség!
Továbbra is fent tartom, hogy a verseny rendezés színvonala, előkészítése, eredmény adminisztráció, hagy maga után kifogásokat. ( ahogy esik úgy puffinak)Az elején nem így indult a dolog. Pl. Az utolsó versenyen, a kijelölt helyszín le volt zárva. Az eredmény számítást húsz-harminc évvel ez előtt papír ceruzás módszerrel, is flottabbul ment. (Az "eszem iszom dinóm dánomról" nem is beszélek.)
Elvárom ha fizetem a tagsági díjat, a nevezési díjat (zsebbe?) Megfelelő szolgáltatást kapjak.
A Pécsi és Százhalombattai versenyekre ez nem vonatkozik. ( miért is nem ? hogy is van ez?)
Nem kertelek, úgy kezdtem, hogy tisztelt Vezetőség, de úgy folytatom, hogy Tisztelt Beló, szerintem ez nem járja.
Tisztelettel Öreg.
  • oreg
  • Újonc Fórumozó

Válasz: Még mindig nem tetszik! 2014 márc. 25 16:37 #9

Kedves Pista!
Ígérem amint tudok részletesen válaszolok.
Belo
  • belo22
  • Profi Fórumozó
  • Live slow, sail fast
Belo

Válasz: Még mindig nem tetszik! 2014 márc. 26 11:30 #10

Tisztelt Belo!
Költői kérdéseket tettem fel, részemről a téma lezárva, csak a Pécsi és Százhalombattai versenyekre nevezek.
Üdv. Öreg
  • oreg
  • Újonc Fórumozó

Válasz: Még mindig nem tetszik! 2014 márc. 28 04:00 #11

Köszönöm a bizalmat. Akkor megtartom magamnak a a válaszaimat.
  • belo22
  • Profi Fórumozó
  • Live slow, sail fast
Belo

Válasz: Ami nem tetszik! 2014 ápr. 10 17:09 #12

Tisztelt Öreg !
Lehet kritizálni és talán igazad is van ! De ha már "Öreg " a nick neved egyszer is megkérdezted ,hogy miben tudnál segíteni vagy adtál iránymutatást ennek a fiatal kategóriának ??????? Így is lehet ahogy gondolód , de ettől nem lesz jobb !
  • sanyo5
  • Kezdő Fórumozó

Válasz: Ami nem tetszik! 2014 ápr. 13 16:19 #13

Kedves Sanyo!
Ha nem vetted volna észre ötödik éve megy a játék. A Pécsi és SZ.battai versenyek rendben vannak, nem kell semmi újat kitalálni.
"Ha meleg a sör úgy is jó?"
Szia.
  • oreg
  • Újonc Fórumozó

Válasz: Ami nem tetszik! 2014 ápr. 13 18:22 #14

A problémák mellett ellehet menni de attól még nem lesz jobb ! Bevágni a durcit?????? Talán le kellene ülni és egy fele húzni a szekeret?????? Nem???? Akárhány éve is megy ! Változtatni mindig lehet !!!!!
  • sanyo5
  • Kezdő Fórumozó

Válasz: Ami nem tetszik! 2014 ápr. 15 06:30 #15

Kedves Sanyo!!!!!!!!
Sok hasznos ötleted volt, eddig!!!!!!!!??????
Közelebb vagyunk, hogy jobbítsunk a dolgon!!!!!!!!????????

Köszönettel Öreg
  • oreg
  • Újonc Fórumozó

Válasz: Ami nem tetszik! 2014 ápr. 15 07:48 #16

Nagyon hangos ez a Sanyo!

A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
  • tibu
  • Profi Fórumozó

Válasz: Ami nem tetszik! 2014 ápr. 15 09:03 #17

Most már nem állom meg, hogy ne szóljak be.

Pista!

Csalánba pisiltél, vagy mi a bajod? Tényleg nem értem, mintha ellenségek lennénk és ez egy háború lenne. Pedig ha oda jössz hozzám a parton akkor sok mindent meg tudtunk volna beszélni.

Amikor ilyen kérdéseket teszel fel a Sanyonak kérlek gondolkozz el rajta, hogy TE miben járultál hozzá, hogy ez az osztály éljen és jól működjön?

Pista! Ne érts félre, minden tiszteletem a Tiéd, de ezt a dolgot lehet máshogy is intézni, mint beszólogatással.
  • belo22
  • Profi Fórumozó
  • Live slow, sail fast
Belo

Válasz: Ami nem tetszik! 2014 ápr. 15 10:19 #18

Bocs, de nekem az, hogy valaki eljár a versenyekre, már hozzájárulás.
Akinek megvan a hajója, de tartósan nem jön el, az számomra már a károkozás kategória (bocs annak, aki önhibáján kívül nem tud jönni). Most nem konkrétan sanyo5-re gondolok, őt nem ismerem.
  • tibu
  • Profi Fórumozó

Válasz: Ami nem tetszik! 2014 ápr. 15 10:35 #19

oreg beküldte:
Kedves Sanyo!!!!!!!!
Sok hasznos ötleted volt, eddig!!!!!!!!??????
Közelebb vagyunk, hogy jobbítsunk a dolgon!!!!!!!!????????

Köszönettel Öreg

T. öreg!
Hozzászólásodban a felkiáltójelek és kérdőjelek aránya 23:14.
Jó lesz, ha belehúznak a kérdőjelek, mert így lemaradnak.

Korábban írtad:
"...(Az "eszem iszom dinóm dánomról" nem is beszélek.)...A Pécsi és Százhalombattai versenyekre ez nem vonatkozik. ( miért is nem ? hogy is van ez?)..."

Talán úgy van ez, hogy az említett versenyeken a nevezési díjon felül az "eszem iszom"-ért külön fizetsz. De bizonyára ezt Te is tudod, hiszen elég "öreg" vagy már a szakmában.
A kifogásolt velencei versenyen fizettél valamit a nevezési díjon felül a szabadon fogyasztható csokoládéért és a sajtos rágcsálni valóért? Ezek vajon hogyan kerültek oda, kik készítették el. Talán Te sütötted?

Tisztelt Vezetőség!
Ragaszkodom hozzá, hogy a nevezési díjamért cserébe a verseny megszervezésén, és lebonyolításán felül kapjak megfelelő szelet, napsütést és 15-25 oC közötti hőmérsékletet.
  • lgaga
  • Adminisztrátor
Üdv, HUN 11

Válasz: Még mindig nem tetszik! 2014 ápr. 15 12:21 #20

oreg beküldte:
Tisztelt Belo!
Költői kérdéseket tettem fel, részemről a téma lezárva, csak a Pécsi és Százhalombattai versenyekre nevezek.
Üdv. Öreg

A témát itt lezártam volna, ha személyesen nem szólítanak meg.Elnézést a Fórumtól, hogy belementem egy személyeskedő játékba a "Kedves Sanyoval". Én nem háborúzók senkivel, és nem haragszom senkire (ere nekem nincs időm, ha valami nagyon nem tetszik egyszerűen félreállok) sajnálom hogy így érzed.Azt is sajnálom, hogy szerinted nem tettem semmit az MM-ért.
(Megerősítem, részemről a téma lezárva!)

Maradok Tisztelettel Öreg
  • oreg
  • Újonc Fórumozó
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.21 másodperc

sailing.hucompassmagazin.hu

Australian Class WebsiteBelgium Class WebsiteCanadian Class WebsiteDanish Class WebsiteFinnish Class WebsiteFrench Class WebsiteGerman Class Websitehun.gifItalian Class WebsiteJapan Class WebsiteDutch Class Websitenzl.gifPotuguese Class Websiterus.gifSwiss Class WebsiteSwedish Class WebsiteUSA Class WebsiteUK Class WebsiteSpanish Class Website

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.